Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Mieszków, Dworcowa 62 MieszkówUlica: Dworcowa 62
Kod pocztowy: 63-200
Miejscowość: Mieszków
Gmina: Jarocin
Województwo: Wielkopolskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Mieszków. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Mieszków bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Mieszków można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Informacje o dworcu PKP Mieszków

Dworzec PKP Mieszków spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Mieszków

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 511

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:31:41

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy