Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Warka, Kolejowa 5 WarkaUlica: Kolejowa 5
Kod pocztowy: 05-660
Miejscowość: Warka
Gmina: Warka M.
Województwo: Mazowieckie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Warka w powiecie Warka M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Warka

Na terenie dworca PKP Warka znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Warka znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Warka znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 416

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 16:07:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy