Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dobieszyn, Główna 97 DobieszynUlica: Główna 97
Kod pocztowy: 26-804
Miejscowość: Dobieszyn
Gmina: Stromiec
Województwo: Mazowieckie

Informacje o dworcu PKP Dobieszyn. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Dobieszyn.

Dworzec PKP Dobieszyn – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Dobieszyn oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Dobieszyn jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje o dworcu PKP Dobieszyn

Na dworcu PKP Dobieszyn znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Dobieszyn znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Dobieszyn jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 491

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:28:28

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy