Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Konopki, Kolejowa 2 KonopkiUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 06-560
Miejscowość: Konopki
Gmina: Stupsk
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Konopki? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Konopki

Na poziomie "0" na dworcu Konopki znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Konopki, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje o dworcu PKP Konopki

Na dworcu PKP Konopki znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Dojazd do dworca Konopki

Jak dojechać do dworca PKP Konopki? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Konopki jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Konopki lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 463

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:37:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy