Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Warszawa Ursus, Wiosny Ludów 80 WarszawaUlica: Wiosny Ludów 80
Kod pocztowy: 02-495
Miejscowość: Warszawa
Gmina: Ursus
Województwo: Mazowieckie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Warszawa w powiecie Ursus dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Warszawa

W głównej sali dworca PKP Warszawa można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Przydatne informacje o dworcu PKP Warszawa

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Warszawa. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Parking na dworcu PKP Warszawa

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Warszawa nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 479

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 20:20:44

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy