Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Międzyrzec Podlaski, Plac Dworcowy 1 Międzyrzec PodlaskiUlica: Plac Dworcowy 1
Kod pocztowy: 21-560
Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
Gmina: Międzyrzec Podlaski M.
Województwo: Lubelskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Międzyrzec Podlaski bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Międzyrzec Podlaski tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Informacje o dworcu PKP Międzyrzec Podlaski

Na dworcu PKP Międzyrzec Podlaski znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Dojazd do dworca PKP Międzyrzec Podlaski

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 409

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:30:48

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy