Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dęblin, Dworcowa 2D DęblinUlica: Dworcowa 2D
Kod pocztowy: 08-530
Miejscowość: Dęblin
Gmina: Dęblin M.
Województwo: Lubelskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Dęblin w powiecie Dęblin M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Dęblin

Na terenie dworca PKP Dęblin znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Kasy biletowe PKP Dęblin

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Położenie dworca PKP Dęblin

Główny budynek dworca PKP Dęblin znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Dęblin jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 808

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:37:32

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy