Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Terespol, Janowska 23 TerespolUlica: Janowska 23
Kod pocztowy: 21-550
Miejscowość: Terespol
Gmina: Terespol M.
Województwo: Lubelskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Terespol w powiecie Terespol M. sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Terespol

Na Dworcu PKP Terespol istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Terespol. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Terespol

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Terespol. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Lokalizacja dworca PKP Terespol

Dworzec główny PKP Terespol znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Terespol nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 661

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:33:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy