Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Suchedniów, Dworcowa 1 SuchedniówUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 26-130
Miejscowość: Suchedniów
Gmina: Suchedniów M.
Województwo: Świętokrzyskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Suchedniów w powiecie Suchedniów M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Suchedniów oferowane usługi

Z dworca PKP Suchedniów kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Informacje o dworcu PKP Suchedniów

Dworzec PKP Suchedniów spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Suchedniów znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 451

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:42:16

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy