Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Prudnik, Dworcowa 2 PrudnikUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 48-200
Miejscowość: Prudnik
Gmina: Prudnik M.
Województwo: Opolskie

Informacje o dworcu PKP Prudnik. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Prudnik.

Dworzec PKP Prudnik – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Prudnik oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Prudnik jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Prudnik spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Toalety na dworcu Prudnik

Podróżni przebywający na terenie dworca Prudnik mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 398

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 15:26:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy