Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chrząstowice, Dworcowa 32 ChrząstowiceUlica: Dworcowa 32
Kod pocztowy: 46-053
Miejscowość: Chrząstowice
Gmina: Chrząstowice
Województwo: Opolskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Chrząstowice w powiecie Chrząstowice w województwie Opolskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Chrząstowice

Na terenie dworca PKP Chrząstowice znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Informacje o dworcu PKP Chrząstowice

Na dworcu PKP Chrząstowice znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Chrząstowice

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 428

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 07:32:52

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy