Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zdzieszowice, Dworcowa 5 ZdzieszowiceUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 47-330
Miejscowość: Zdzieszowice
Gmina: Zdzieszowice M.
Województwo: Opolskie

Informacje o dworcu PKP Zdzieszowice. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Zdzieszowice.

Dworzec PKP Zdzieszowice – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Zdzieszowice oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Zdzieszowice jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje biletowe na dworcu Zdzieszowice

Na terenie dworca PKP Zdzieszowice znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Zdzieszowice. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Dojazd dworzec PKP Zdzieszowice

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Zdzieszowice. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:21:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy