Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sławięcice, Spacerowa 2 Kędzierzyn-KoźleUlica: Spacerowa 2
Kod pocztowy: 47-230
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Gmina: Kędzierzyn-Koźle M.
Województwo: Opolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Kędzierzyn-Koźle w powiecie Kędzierzyn-Koźle M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Kędzierzyn-Koźle

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Informacje o biletach na dworcu Kędzierzyn-Koźle

W kasach na dworcu Kędzierzyn-Koźle jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Dojazd dworzec PKP Kędzierzyn-Koźle

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Kędzierzyn-Koźle. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 390

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:10:26

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy