Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kluczbork, Wołczyńska 6 KluczborkUlica: Wołczyńska 6
Kod pocztowy: 46-200
Miejscowość: Kluczbork
Gmina: Kluczbork M.
Województwo: Opolskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Kluczbork. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Kluczbork.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Kluczbork

Usługi na dworcu PKP Kluczbork to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Kluczbork oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Informacje biletowe na dworcu Kluczbork

Na terenie dworca PKP Kluczbork znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Kluczbork. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Toalety na dworcu Kluczbork

Podróżni przebywający na terenie dworca Kluczbork mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 683

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 00:01:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy