Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Koluszki, 3-go Maja 3 KoluszkiUlica: 3-go Maja 3
Kod pocztowy: 95-040
Miejscowość: Koluszki
Gmina: Koluszki M.
Województwo: Łódzkie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Koluszki w powiecie Koluszki M. dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Koluszki

W głównej sali dworca PKP Koluszki można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Dworzec Koluszki perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Koluszki lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Parking na dworcu Koluszki i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Koluszki znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 867

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 02:54:29

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy