Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pabianice, Łaska 37 PabianiceUlica: Łaska 37
Kod pocztowy: 95-200
Miejscowość: Pabianice
Gmina: Pabianice M.
Województwo: Łódzkie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Pabianice bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Pabianice tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Pabianice przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Pabianice?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 960

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:38:28

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy