Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Łowicz Główny, Dworcowa 1 ŁowiczUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 99-400
Miejscowość: Łowicz
Gmina: Łowicz M.
Województwo: Łódzkie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Łowicz w powiecie Łowicz M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Łowicz

Na terenie dworca PKP Łowicz znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Łowicz

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Łowicz. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Parking i dojazd do dworca Łowicz

Na dworcu PKP Łowicz znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 1054

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 13:21:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy