Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Oborzyska Stare, Kolejowa 1 Stare OborzyskaUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 64-000
Miejscowość: Stare Oborzyska
Gmina: Kościan
Województwo: Wielkopolskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Stare Oborzyska w powiecie Kościan dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Stare Oborzyska

W głównej sali dworca PKP Stare Oborzyska można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Dworzec Stare Oborzyska - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Stare Oborzyska jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Dojazd do dworca Stare Oborzyska

Jak dojechać do dworca PKP Stare Oborzyska? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Stare Oborzyska jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Stare Oborzyska lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 426

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 13:21:52

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy