Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ożarów Mazowiecki, Kolejowa 1 Ożarów MazowieckiUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 05-850
Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
Gmina: Ożarów Mazowiecki M.
Województwo: Mazowieckie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Ożarów Mazowiecki w powiecie Ożarów Mazowiecki M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Ożarów Mazowiecki oferowane usługi

Z dworca PKP Ożarów Mazowiecki kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Ożarów Mazowiecki oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Toaleta na dworcu PKP Ożarów Mazowiecki

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 581

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:45:03

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy