Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Milanówek, Warszawska 32A MilanówekUlica: Warszawska 32A
Kod pocztowy: 05-822
Miejscowość: Milanówek
Gmina: Milanówek M.
Województwo: Mazowieckie

Informacje o dworcu PKP Milanówek. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Milanówek.

Dworzec PKP Milanówek – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Milanówek oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Milanówek jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Dworzec Milanówek perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Milanówek lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Milanówek znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 552

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 07:19:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy