Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nasielsk, Srebrna 1 MogowoUlica: Srebrna 1
Kod pocztowy: 05-191
Miejscowość: Mogowo
Gmina: Nasielsk
Województwo: Mazowieckie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Mogowo w powiecie Nasielsk sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Mogowo

Na Dworcu PKP Mogowo istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Mogowo. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Mogowo spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Dojazd do dworca Mogowo

Jak dojechać do dworca PKP Mogowo? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Mogowo jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Mogowo lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 591

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:12:23

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy