Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Psie Pole, Dobroszycka 2 WrocławUlica: Dobroszycka 2
Kod pocztowy: 51-317
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Psie Pole
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz zobaczyć jakie usługi oferuje dworzec PKP Wrocław w powiecie Wrocław-Psie Pole? Sprawdź informacje o dworcu Wrocław.

Dworzec Wrocław wszystkie dostępne usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP Wrocław znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne

Sprawdź rozkład jazdy PKP Wrocław

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Wrocław. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Parking na dworcu Wrocław i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Wrocław znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 420

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 22:46:56

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy