Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dobroszyce, Kolejowa 86 DobroszyceUlica: Kolejowa 86
Kod pocztowy: 56-410
Miejscowość: Dobroszyce
Gmina: Dobroszyce
Województwo: Dolnośląskie

Dworzec PKP Dobroszyce – informacje o rozkładzie jazdy, usługach, barierach budowlanych i dojeździe do dworca.

Dworzec Dobroszyce dostępne bilety

Na dworcu PKP Dobroszyce znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi regionalne, a część na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu, ale obsługuje on tylko karty.

Dworzec PKP Dobroszyce informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Dobroszyce. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Lokalizacja dworca PKP Dobroszyce

Dworzec główny PKP Dobroszyce znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Dobroszyce nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 546

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:01:42

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy