Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kołodziejewo, Dworcowa 16a KołodziejewoUlica: Dworcowa 16a
Kod pocztowy: 88-160
Miejscowość: Kołodziejewo
Gmina: Janikowo
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Informacje o dworcu PKP Kołodziejewo. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Kołodziejewo.

Dworzec PKP Kołodziejewo – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Kołodziejewo oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Kołodziejewo jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Dworzec PKP Kołodziejewo informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Kołodziejewo. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Kołodziejewo są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 499

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 07:22:58

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy