Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Książki, Olsztyńska 1 KsiążkiUlica: Olsztyńska 1
Kod pocztowy: 87-222
Miejscowość: Książki
Gmina: Książki
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Książki w powiecie Książki. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Książki

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Książki.

Jak kupić bilet na dworcu Książki?

Na dworcu PKP Książki jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Parking i dojazd do dworca Książki

Na dworcu PKP Książki znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 519

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 18:18:21

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy