Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Włocławek, Okrzei 65 WłocławekUlica: Okrzei 65
Kod pocztowy: 87-810
Miejscowość: Włocławek
Gmina: M. Włocławek
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Włocławek w powiecie M. Włocławek. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Włocławek lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Włocławek istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Parking przy dworcu Włocławek

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 2039

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 20:46:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy