Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Turzno, Dworcowa 2 TurznoUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 87-148
Miejscowość: Turzno
Gmina: Łysomice
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Rozkład jazdy dworca PKP Turzno w powiecie Łysomice w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Turzno

We wnętrzu dworca PKP w mieście Turzno znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Zakup biletów na dworcu Turzno

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Parking i dojazd do dworca Turzno

Na dworcu PKP Turzno znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 569

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 19:52:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy