Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gniewkowo, Piasta 10 GniewkowoUlica: Piasta 10
Kod pocztowy: 88-140
Miejscowość: Gniewkowo
Gmina: Gniewkowo M.
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Gniewkowo w powiecie Gniewkowo M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Gniewkowo

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Gniewkowo.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Gniewkowo. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Toalety na dworcu Gniewkowo

Podróżni przebywający na terenie dworca Gniewkowo mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 627

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:32:11

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy