Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Żary, Długosza 1 ŻaryUlica: Długosza 1
Kod pocztowy: 68-200
Miejscowość: Żary
Gmina: Żary M.
Województwo: Lubuskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Żary znajdującej się w powiecie Żary M. będącej częścią województwa Lubuskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Żary

Na dworcu PKP Żary jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Żary znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Żary znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 589

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 06:43:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy