Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowiny Wielkie, Kolejowa 38 Nowiny WielkieUlica: Kolejowa 38
Kod pocztowy: 66-460
Miejscowość: Nowiny Wielkie
Gmina: Witnica
Województwo: Lubuskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Nowiny Wielkie znajdującej się w powiecie Witnica będącej częścią województwa Lubuskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Nowiny Wielkie

Na dworcu PKP Nowiny Wielkie jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Nowiny Wielkie. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Toalety PKP Nowiny Wielkie

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 551

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 12:58:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy