Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Żarów, Dworcowa 3 ŻarówUlica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 58-130
Miejscowość: Żarów
Gmina: Żarów M.
Województwo: Dolnośląskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Żarów w powiecie Żarów M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Żarów

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Żarów.

Rozkład jazdy PKP Żarów

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Żarów, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Żarów jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Żarów.


Liczba wyświetleń: 522

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:55:15

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy