Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ełk, Dąbrowskiego 1 EłkUlica: Dąbrowskiego 1
Kod pocztowy: 19-300
Miejscowość: Ełk
Gmina: Ełk M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Ełk bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Ełk tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Dworzec Ełk - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Ełk jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Parking i dojazd do dworca Ełk

Na dworcu PKP Ełk znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 1203

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:14:26

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy