Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Giżycko, Plac Dworcowy 1 GiżyckoUlica: Plac Dworcowy 1
Kod pocztowy: 11-500
Miejscowość: Giżycko
Gmina: Giżycko M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Giżycko bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Giżycko tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Zakup biletów na dworcu Giżycko

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Parking na dworcu Giżycko i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Giżycko znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 1653

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 23:48:47

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy