Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gdańsk Główny, Podwale Grodzkie 2 GdańskUlica: Podwale Grodzkie 2
Kod pocztowy: 80-895
Miejscowość: Gdańsk
Gmina: M. Gdańsk
Województwo: Pomorskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Gdańsk. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Gdańsk.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Gdańsk

Usługi na dworcu PKP Gdańsk to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Gdańsk oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Zakup biletów na dworcu Gdańsk

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Gdańsk. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Parking przy dworcu Gdańsk

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 585

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:37:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy