Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Skorzewo, Peplińskiego 57 SkorzewoUlica: Peplińskiego 57
Kod pocztowy: 83-400
Miejscowość: Skorzewo
Gmina: Kościerzyna
Województwo: Pomorskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Skorzewo. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Skorzewo. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Skorzewo

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Skorzewo znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Skorzewo oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Dworzec Skorzewo wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Skorzewo zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Dojazd dworzec PKP Skorzewo

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Skorzewo. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 443

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 19:17:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy