Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Rytel, Dworzec 1 RytelUlica: Dworzec 1
Kod pocztowy: 89-642
Miejscowość: Rytel
Gmina: Czersk
Województwo: Pomorskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Rytel. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Rytel.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Rytel

Usługi na dworcu PKP Rytel to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Rytel oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Rytel znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Rytel

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 478

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:36:56

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy