Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dziemiany Kaszubskie, Dworcowa 1 DziemianyUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 83-425
Miejscowość: Dziemiany
Gmina: Dziemiany
Województwo: Pomorskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Dziemiany bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Dziemiany tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Dworzec Dziemiany wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Dziemiany zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Dziemiany są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 423

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 10:41:07

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy