Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Taczanów, Taczanów 45 PleszewUlica: Taczanów 45
Kod pocztowy: 63-300
Miejscowość: Pleszew
Gmina: Pleszew
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Pleszew? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Pleszew

Na poziomie "0" na dworcu Pleszew znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Pleszew, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Pleszew. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Toalety na dworcu Pleszew

Podróżni przebywający na terenie dworca Pleszew mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 414

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 04:44:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy