Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sucha Beskidzka, Mickiewicza 62 Sucha BeskidzkaUlica: Mickiewicza 62
Kod pocztowy: 34-200
Miejscowość: Sucha Beskidzka
Gmina: Sucha Beskidzka M.
Województwo: Małopolskie

Chcesz zobaczyć jakie usługi oferuje dworzec PKP Sucha Beskidzka w powiecie Sucha Beskidzka M.? Sprawdź informacje o dworcu Sucha Beskidzka.

Dworzec Sucha Beskidzka wszystkie dostępne usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP Sucha Beskidzka znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne

Dworzec Sucha Beskidzka wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Sucha Beskidzka zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Parking i dojazd do dworca Sucha Beskidzka

Na dworcu PKP Sucha Beskidzka znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 718

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:26:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy