Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Andrychów, Krakowska 21 AndrychówUlica: Krakowska 21
Kod pocztowy: 34-120
Miejscowość: Andrychów
Gmina: Andrychów M.
Województwo: Małopolskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Andrychów? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Andrychów wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Andrychów mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Andrychów spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Parking dworzec PKP Andrychów

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 739

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:07:29

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy