Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sterkowiec, Sosnowa 1A SterkowiecUlica: Sosnowa 1A
Kod pocztowy: 32-823
Miejscowość: Sterkowiec
Gmina: Brzesko
Województwo: Małopolskie

Informacje na temat dworca PKP Sterkowiec. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Sterkowiec online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Sterkowiec można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Sterkowiec. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Sterkowiec jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Sterkowiec.


Liczba wyświetleń: 500

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:52:20

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy