Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Trzebinia, Dworcowa 1 TrzebiniaUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 32-541
Miejscowość: Trzebinia
Gmina: Trzebinia M.
Województwo: Małopolskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Trzebinia w powiecie Trzebinia M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Trzebinia lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Informacje biletowe na dworcu Trzebinia

Na terenie dworca PKP Trzebinia znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Trzebinia. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Trzebinia znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Trzebinia jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 1092

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:59:34

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy