Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Biadoliny, 98 Biadoliny Szlacheckie


98
Kod pocztowy: 32-852
Miejscowość: Biadoliny Szlacheckie
Gmina: Dębno
Województwo: Małopolskie

Rozkład jazdy dworca PKP Biadoliny Szlacheckie w powiecie Dębno w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Biadoliny Szlacheckie

We wnętrzu dworca PKP w mieście Biadoliny Szlacheckie znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Dworzec Biadoliny Szlacheckie perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Biadoliny Szlacheckie lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Parking na dworcu PKP Biadoliny Szlacheckie

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Biadoliny Szlacheckie nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 448

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:42:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy