Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Biały Dunajec, Jana Pawła II 254 Biały DunajecUlica: Jana Pawła II 254
Kod pocztowy: 34-425
Miejscowość: Biały Dunajec
Gmina: Biały Dunajec
Województwo: Małopolskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Biały Dunajec w powiecie Biały Dunajec w województwie Małopolskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Biały Dunajec

Na terenie dworca PKP Biały Dunajec znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Biały Dunajec. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Położenie dworca PKP Biały Dunajec

Główny budynek dworca PKP Biały Dunajec znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Biały Dunajec jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 603

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 00:36:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy