Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Poznań Główny (Stary), Dworcowa 1 PoznańUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 61-801
Miejscowość: Poznań
Gmina: M. Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Poznań? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Poznań

Na poziomie "0" na dworcu Poznań znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Poznań, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Poznań. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Parking przy dworcu Poznań

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 378

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 18:23:08

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy