Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pobiedziska, Dworcowa 4 PobiedziskaUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 62-010
Miejscowość: Pobiedziska
Gmina: Pobiedziska M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Pobiedziska znajdującej się w powiecie Pobiedziska M. będącej częścią województwa Wielkopolskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Pobiedziska

Na dworcu PKP Pobiedziska jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje o dworcu PKP Pobiedziska

Na dworcu PKP Pobiedziska znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Lokalizacja dworca PKP Pobiedziska

Dworzec główny PKP Pobiedziska znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Pobiedziska nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 535

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:43:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy