Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Płociczno koło Suwałk, 1A Płociczno-Osiedle


1A
Kod pocztowy: 16-413
Miejscowość: Płociczno-Osiedle
Gmina: Suwałki
Województwo: Podlaskie

Rozkład jazdy dworca PKP Płociczno-Osiedle w powiecie Suwałki w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Płociczno-Osiedle

We wnętrzu dworca PKP w mieście Płociczno-Osiedle znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Płociczno-Osiedle jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Jak dojechać do dworca Płociczno-Osiedle?

Do dworca PKP Płociczno-Osiedle można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 425

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 00:23:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy