Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Osowiec, Osowiec Twierdza 1 OsowiecUlica: Osowiec Twierdza 1
Kod pocztowy: 19-110
Miejscowość: Osowiec
Gmina: Goniądz
Województwo: Podlaskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Osowiec w powiecie Goniądz. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Osowiec lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Zakup biletów na dworcu Osowiec

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Osowiec. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Dojazd do dworca PKP Osowiec

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 393

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 00:45:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy