Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Suwałki, Kolejowa 22 SuwałkiUlica: Kolejowa 22
Kod pocztowy: 16-400
Miejscowość: Suwałki
Gmina: M. Suwałki
Województwo: Podlaskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Suwałki? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Suwałki wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Suwałki mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec PKP Suwałki informacje dla osób z niepełnosprawnością

Po modernizacji dworca poprawiono warunki obsługi podróżnych, poziom ich bezpieczeństwa, a także zwiększono dostępność budynku dworca dla osób z niepełnosprawnością. Przygotowano również ubikację i prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Jak dojechać do dworca Suwałki?

Do dworca PKP Suwałki można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 877

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 13:11:23

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy