Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pleszew, Dworcowa 10 PleszewUlica: Dworcowa 10
Kod pocztowy: 63-300
Miejscowość: Pleszew
Gmina: Pleszew
Województwo: Wielkopolskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Pleszew. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Pleszew.

Dworzec Pleszew wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Pleszew znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Jak kupić bilet na dworcu Pleszew?

Na dworcu PKP Pleszew jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Lokalizacja dworzec PKP Pleszew

Dworzec PKP Pleszew znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 1173

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:43:30

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy